O NAS

Zapewniamy kompleksową obsługę reklamową firm już działających oraz rozpoczynających działalność gospodarczą. Każdy projekt traktujemy indywidualnie. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji. Z wieloma firmami współpracujemy od początku naszej działalności.  Jeśli jeszcze nie korzystali Państwo z naszych usług – chętnie spotkamy się, aby przeprowadzić wstępną analizę projektu i udzielimy odpowiedzi na pytania związane z projektem.

Nasze działania są ukierunkowane na kształtowanie wizerunku mającego bezpośredni wpływ na sukces Państwa firmy. Kreujemy i realizujemy koncepcje marketingowe przenosząc je na odpowiednie media. Aby budowa wizerunku firmy była skuteczna musi być konsekwentnie realizowana na różnych płaszczyznach: budowa logotypu, system identyfikacji wizualnej, strona internetowa, materiały poligraficzne, oznakowanie wewnętrzne i zewnętrzne firmy, materiały filmowe i fotograficzne, reprezentacja firmy w mediach społecznościowych.

Mocną stroną jest nasze wykształcenie artystyczne, ekonomiczne i filmowe oraz wieloletnie doświadczenie wyniesione z pracy w reklamie. Wiedza i praktyka dają gwarancję realizacji projektów na najwyższym poziomie. Chcesz zmienić identyfikację wizualną firmy? Potrzebujesz opakowania na nowy produkt? A może materiały reklamowe na targi i imprezy branżowe? Nasze portfolio jest najlepszym dowodem renomy i zaufania, jakim darzą nas nasi klienci.

© 2023 CS MEDIA STUDIO | All rights reserved.